+48 793-450-019        bok@ratuj-dane.pl

Macierze dyskowe RAID Redundant Array of Independent Disks.

 

Najczęstsze usterki: 

  • awaria dysku

  • uszkodzenie macierzy w skutek zaniku napięcia

  • czynnik ludzki - dotyczy macierzy ,które są w stanie pracować po uszkodzeniu jednego z dysków twardych. RAID 1/5/6/10/50/60 itp. Najczęściej awaria zostaje stwierdzona gdy pada kolejny dysk uniemożliwiając dalsze działanie macierzy.

 

Odzyskanie danych RAID polega na odzyskaniu danych z uszkodzonych nośników w przypadku jeśli są wymagane. Sporządzenie kopii po sektorowych wszystkich dysków do obrazów.

Przeanalizowanie algorytmu zapisu danej macierzy, stopień trudności zależy od ilości dysków, budowy macierzy i użytego algorytmu.

Odzyskanie danych RAID polega na ułożeniu wszystkich „pasków” w odpowiedniej kolejności i następnie zgranie odzyskanej zawartości do plików.


Oferta:  odzyskiwanie danych,  odzyskiwanie danych pendrive, odzyskiwanie danych raid,  odzyskiwanie danych ssd, odzyskiwanie danych z dysku twardego

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi. Polityka prywatności.